Producent reklamy świetlnej AnyShape

Reklama nie jest mówieniem o sobie. Reklama jest sztuką nakłaniania innych do mówienia o Was. Jesteśmy tacy, jakimi nas widzą. Jako producent reklamy świetlnej w Warszawie zadbamy o to, by postrzegano Was takimi jakimi chcecie.

AnyShape – jesteśmy marką kreatywną należącą do AZ Reklama. Dlaczego tak? A to dlatego, że nie zawsze kreacja idzie w parze z technicznym podejściem. Aby odnaleźć złoty środek, idealne rozwiązanie dla wszystkich, doskonale łączące niesamowite pomysły i umiejętności naszych kreatywnych, z wieloletnim doświadczeniem technicznym działu produkcji, zdecydowaliśmy się na wirtualną separację . Dzięki temu nie ograniczamy naszych wizji i tworzymy rzeczy nowe, świeże, nieruzinkowe, ciekawsze.

Czasami widzisz więcej niż sądzisz…
Zastanawiałeś się jak to możliwe?

Do uzyskania najlepszych efektów stosujemy sprawdzone przez lata metody, pozwalajace na przygotowanie trwałej reklamy zewnętrzenej. Nie ograniczamy się jednak w kwestii doboru materiałów, sposobu ich obróbki i kształtowania. Zawsze, gdy tworzymy nową reklamę, dokładamy starań aby była niepowtarzalna w formie.

 

ANYshape – reklama przestrzenna w niezwykłej formie.

Realizacje

Lat na rynku reklamy outdoorowej w Polsce

Ukończonych projektów reklamowych

Zadowolonych klientów i partnerów

Pomysłów na nowe kształty reklam

Nasi klienci