Banery reklamowe zewnętrzne

Reklama zewnętrzna jest bardzo efektywna, o ile zostanie umieszczona w odpowiednim miejscu. Codziennie dociera nawet do kilku tysięcy osób. Ważna jest też oczywiście jakość wykonania, aby stała się prawdziwą wizytówką firmy lub marki. Jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów reklamy outdoor okazuje się baner reklamowy zewnętrzny.

Banery reklamowe outdoor – co to jest?

Banery reklamowe stanowią główną formę lekkiej reklamy zewnętrznej o dużych rozmiarach. Mają charakter informacyjny lub kierunkowy i służą przede wszystkim do promocji marki. To wyjątkowo efektywna, a zarazem tania metoda na promocję małej, średniej i dużej firmy. Konieczne jest spełnienie dwóch warunków.

banery reklamowe zewnętrzne

Po pierwsze, znaczenie ma lokalizacja banneru. Można wykorzystać w zasadzie dowolne miejsce – płot, siatkę, elewację budynku, a nawet samochód. Jednak banery reklamowe zewnętrzne muszą być dobrze widoczne, aby spełniały swoje zadanie. Nie może ich nic zasłaniać, a nawet najpiękniejszy baner zawieszony na zniszczonym płocie nie da dobrego świadectwa o firmie w ten sposób się reklamującej.

Drugim warunkiem jest oczywiście dobrze przemyślany projekt z odpowiednio dobranymi wszelkimi elementami graficznymi. Niestety, ale często widać w przestrzeni miast (nawet takich, jak Warszawa) bardzo nieprofesjonalne banery, nieprawidłowo zamontowane i po prostu brzydkie graficznie, które nie tylko nie stanowią dobrej promocji firmy, ale wręcz psują polski krajobraz. Dlatego tak ważne jest, aby zadanie przygotowania banneru reklamowego powierzyć fachowcom.

[wp_ad_camp_1]

Rodzaje banerów reklamowych outdoor

Banery reklamowe zewnętrzne różnią się nie tylko wielkościami, ale przede wszystkim zastosowanym materiałem wykonania.

Banery frontlight dwustronne

To często wykorzystywane banery outdoor ze względu na łatwość obróbki, dużą wytrzymałość i niskie koszty produkcji. Doskonale się sprawdzają do zawieszenia na budynkach czy płotach. Sam materiał składa się z dwóch warstw zewnętrznych do zadruku oraz wewnętrznej blokującej przepuszczanie światła. Podkład może być matowy lub błyszczący – ten drugi pozwala uzyskać soczyste kolory.

Banery blockout obustronne

Idealne do zawieszenia nad ulicami i drogami – całkowicie nieprzezroczyste, a każda ze stron wydruku zapewnia doskonały widok, bez żadnych prześwitów. Zazwyczaj mają gramaturę 440 lub 610 g/m2, a różnica pomiędzy nimi dotyczy wytrzymałości.

Banery mesh

Podkład ma charakter siatki i składa się z drobnych dziurek, które powstają poprzez odpowiednie ułożenie włókien względem siebie. Dzięki dziurkom banery są wyjątkowo lekkie, przepuszczają światło i powietrze. Będą jednak trochę mniej wytrzymałe, a zadrukowany obraz mniej czytelny z bliskiej odległości. Dlatego banery mesh mają charakter ogromnych powierzchni reklamowych rozwieszanych na całej ścianie budynku. Siateczka nie przysłania całkowicie dostępu do światła i daje delikatną widoczność z okien. Materiał bardzo łatwo daje się zgrzewać.

Banery odblaskowe

Wyróżniają się dużą wytrzymałością wynikającą z wysokiej gramatury 610 g/m2. Pozwalają uzyskać kapitalne odwzorowanie kolorów, a dzięki odblaskowi są doskonale widoczne przy nawet niewielkim oświetleniu.

Plandeki

To materiał banerowy o najwyższej gramaturze powyżej 700 g/m2, więc niezwykle wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Plandeki stosuje się przede wszystkim jako banery reklamowe na samochód.

Banery reklamowe na zamówienie

Warszawa jest miastem, w którym trudno wyróżnić się ze swoim przekazem reklamowym, ale z nami jest to możliwe. Wykonujemy wysokiej jakości banery reklamowe zewnętrzne, począwszy od najtańszych banerów standardowych, poprzez banery wzmocnione, banery odblaskowe, banery blockout aż do banerów blacklight.

Sprawimy, że banery reklamowe przy drogach zaprezentują Twoją firmę z jak najlepszej strony. Ofertę kierujemy do każdej branży i jesteśmy gotowi na podjęcie się realizacji dowolnego typu reklamy outdoor.

Banery reklamowe firm, punktów usługowych, sklepów, banery reklamowe fryzjerskie – dla nas nie ma żadnych ograniczeń.

Proponujemy niezwykle trwałe i wytrzymałe banery reklamowe oczkowane, które bez problemu można zawiesić nie tylko na specjalnych tablicach, ale i na ścianach, murach, płotach, a nawet pomiędzy drzewami – wszędzie tam, gdzie powinna się znaleźć reklama zewnętrzna Twojej firmy. W związku z tym, że mają wzmocnione krawędzie i metalowe oczka do zamocowania, to będą wisieć bardzo stabilnie i nie rozerwie ich nawet silny wiatr.

Przygotujemy nowoczesne w swojej formie, przykuwające wzrok i wyjątkowo atrakcyjne banery reklamowe LED, dzięki którym naprawdę łatwo wyróżnić się ze swoim przekazem promocyjnym, ale również tradycyjne banery reklamowe stojące.

Proponujemy także ciekawe mobilne rozwiązania w postaci banerów zwijanych i banerów na samochód. Banery reklamowe roll up skutecznie wspierają wszelkie działania marketingowe i umożliwiają prezentację dowolnych treści, a tym również grafiki i zdjęć. Można je rozłożyć lub złożyć praktycznie w ciągu minuty – są lekkie i łatwe w przenoszeniu, więc bardzo wygodne w różnorodnych zastosowaniach.

Równie interesującą propozycją, coraz chętniej wybieraną, okazują się banery reklamowe na samochód, które pozwalają na promocję firmy w dowolnym miejscu w mieście – wszędzie tam, gdzie znajdzie się samochód. Zobacz nasze banery reklamowe, gotowe projekty i zamów baner dla swojej firmy.

[wp_ad_camp_1]

Przygotujemy gotowe projekty banerów reklamowych

Jeżeli chcesz kupić banery reklamowe najtaniej, ale przy gwarancji solidnej jakości, to skorzystaj z naszej oferty. Wykonamy solidne banery reklamowe na zamówienie, które na pewno nie rozpadną się po kilku dniach z powodu zaniżonej gramatury, a kolory wydruku nie zblakną pod wpływem działania promieni słonecznych. Baner, aby spełniał swoją funkcję informacyjną lub kierunkową, promował, a przy okazji budował świadomość marki, musi mieć odpowiednią jakość.

To nie tylko kwestia dobrze przemyślanego projektu graficznego, ale również wybór optymalnego nośnika reklamowego oraz solidne wykonanie. Nasza firma przygotuje banery reklamowe w Warszawie, które Twoja firma będzie mogła z dumą zaprezentować i nie będzie ich trzeba zmieniać po kilku tygodniach z powodu kiepskiego wyglądu.

Pamiętaj, że nie stać Cię na stratę pieniędzy, czasu i nerwów, więc zaoszczędź z nami – sprawdź nasze banery reklamowe przykłady i powierz nam realizację zadania. Stworzymy banery outdoor odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne, a jednocześnie profesjonalnie zaprojektowane, czytelne i atrakcyjne wizualnie.

5/5 - (4 votes)

Realizacje

Lat na rynku reklamy outdoorowej w Polsce

Ukończonych projektów reklamowych

Zadowolonych klientów i partnerów

Pomysłów na nowe kształty reklam

Nasi klienci