Nowoczesna reklama zewnętrzna łączy efektywność działania z atrakcyjnym wyglądem. W ostatnich latach modnym rozwiązaniem okazują się przestrzenne litery reklamowe na budynek – bardzo trwałe, dobrze widoczne i przede wszystkim wyróżniające się na tle tradycyjnych banerów konkurencji. Mogą to być nie tylko napisy na budynku, ale także litery wolnostojące, jak i tablice reklamowe. Warto zatem przyjrzeć się zaletom tego rozwiązania.

Napisy przestrzenne dla lepszej widoczności

Przestrzeń zewnętrzna polskich miast rzadko bywa uporządkowana. Dotyczy to również kwestii stawianych reklam. W zalewie różnego rodzaju szyldów, banerów i plakatów naprawdę trudno przyciągnąć wzrok przechodniów swoim przekazem reklamowym. Dlatego należy zdecydować się na oryginalny nośnik – łatwo rzucający się w oczy i zarazem elegancki. Taki charakter mają litery przestrzenne reklamowe na budynek (litery blokowe), które mogą mieć naprawdę duże wymiary, ale jednocześnie nie zaśmiecają przestrzeni. Zawiesza się je na ścianie lub na dachu, dobrze je widać pod różnym kątem. Jeżeli mają jeszcze podświetlenie, nawet w ciemnościach spełniają swoje zadania. Litery można wykorzystywać do celów reklamy firmy zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

Zamów reklamę zewnętrzną w AnyShape
Przejdź do naszego formularza kontaktowego i już teraz zamów wybraną reklamę zewnętrzną z naszej oferty.

Po drugie – możliwość personalizacji

Litery przestrzenne wykonuje się z różnego rodzaju materiałów. Dostępna jest także szeroka gama frontów, barw i czcionek. Pozwala to spersonalizować każdy projekt i dostosować go do indywidualnych potrzeb i gustów. Od klienta zależy, czy litery przestrzenne 3D będą klasyczne, minimalistyczne czy może odważniejsze w formie.

litera reklamowa na budynku

Litery blokowe – do różnych zadań

Wykorzystując litery przestrzenne 3D można uzyskać różne efekty. Ten nośnik idealnie sprawdza się jako sugestywny i dobrze widoczny element informacyjny. Dlatego nadaje się na elewację bądź dach budynku firmowego. Zachęca potencjalnych klientów do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa, punktu handlowego lub usługowego, więc pełni też funkcje stricte reklamowe. Zwiększa rozpoznawalność danej marki i jej prestiż, a zarazem pozwala kreować pozytywny wizerunek jako nowoczesnego gracza na rynku. Poza tym to niezwykle atrakcyjna dekoracja, i to zarówno w przestrzeni zewnętrznej, jak i wewnętrznej.

Po czwarte – praktycznie rozwiązanie reklamowe

Litery przestrzenne na budynek okazują się wyjątkowo trwałym nośnikiem reklamowym. Takie materiały jak pleksi, aluminium albo styrodur wykazują doskonałe parametry wytrzymałościowe. W związku z tym dla liter przestrzennych nie zagrażają mrozy, opady atmosferyczne, promieniowanie ultrafioletowe czy przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Przez długi czas zachowują optymalne właściwości wizualne.

Po piąte – elegancka forma reklamowa

Napisy na budynek wyróżniają się też walorami estetycznymi, które można jeszcze wzmocnić. Wystarczy dodać litery podświetlane, dzięki czemu podświetlane napisy i płaskie litery są dobrze widoczne nawet wieczorem. Co ważne, to ekologiczne rozwiązanie, ponieważ do liter podświetlanych stosuje się energooszczędną technologię oraz moduły LED. Warto ponadto podkreślić łatwość montażu – na specjalnych stelażach albo bezpośrednio na elewacji.

Litery 3D mogą mieć bardzo nowoczesną formę, ale również nawiązywać swoim wyglądem do stylistyki epok minionych. Umożliwia to ich dopasowanie do specyfiki firmy. Stają się zatem ważnym elementem tworzenia pozytywnego przekazu informacyjnego, a także reklamowego i wizerunkowego.

5/5 - (1 vote)