Wybór odpowiedniego nośnika reklamy zewnętrznej czy wewnętrznej ma znaczenie w kontekście jego skuteczności. Dlatego warto decydować się na takie, które charakteryzują się doskonałą odpornością na zmienne warunki, dużą wytrzymałością oraz łatwością montażu i dopasowania do konkretnych zastosowań. Takie są właśnie eleganckie w wyglądzie kasetony reklamowe.

Kaseton reklamowy – co to?

Można go określić jako mocno przyciągający wzrok nośnik reklamowy – kojarzący się nieco z tradycyjnym szyldem, ale w bardzo nowoczesnej odsłonie. Kaseton daje wiele możliwości w zakresie formy. Jednak najczęściej ma postać kwadratowej lub prostokątnej tablicy, dającej wręcz nieograniczone opcje w zakresie personalizacji. Mimo że nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić kaseton wewnątrz budynku, to z reguły montuje się go na zewnętrznych ścianach elewacyjnych.

Już z oddali jest dobrze widoczny, szczególnie gdy dla podkreślenia efektu zostaje równomiernie podświetlony energooszczędnymi diodami LED. Wtedy nawet w trudnych warunkach atmosferycznych np. we mgle, a także po zapadnięciu zmroku pełni swoje funkcje informacyjno-reklamowe – tym bardziej, że kaseton reklamowy zawiera zazwyczaj logo i nazwę firmy. Niewątpliwie jest to naprawdę skuteczna metoda nie tylko na całodobową promocję firmy, ale jednocześnie na podkreślenie jej prestiżowego charakteru.

Zamów reklamę zewnętrzną w AnyShape
Przejdź do naszego formularza kontaktowego i już teraz zamów wybraną reklamę zewnętrzną z naszej oferty.

Pełna oferta kasetonów producenta AnyShape z Warszawy:

Produkcja i wykorzystanie kasetonów reklamowych

Kasetony reklamowe wykonuje się z wysokiej jakości materiałów – odpowiednio odpornych na zmienne temperatury, ale i opady atmosferyczne.

Do mniejszych formatów wykorzystuje się często bardzo wytrzymały i łatwy w obróbce dibond. Innym rozwiązaniem jest szkło akrylowe, czyli pleksi. Z kolei przy kasetonach wielkoformatowych najbardziej się sprawdza wyjątkowo elastyczny winyl.

Każda z tych opcji – a dostępne są jeszcze kasetony drewniane i z profilami aluminiowymi – zapewnia estetyczny oraz niepowtarzalny efekt. Kasetony reklamowe jednostronne montuje się bezpośrednio do ściany budynku. Natomiast dwustronne mają nadruk z obu stron i przytwierdza się je prostopadle do ściany, aby dodatkowo uzyskać przestrzenny charakter nośnika.

Warto zdecydować się na ten nowoczesny nośnik reklamowy i w pełni wykorzystać jego walory – lekką konstrukcję, długą żywotność w nienagannym stanie, wyjątkowo atrakcyjny wygląd, a zwłaszcza efektywność oddziaływania na potencjalnych klientów. Kaseton reklamowy doskonale się sprawdzi na fasadzie budynku, szczególnie w wersji podświetlonej. Jednak opcja niepodświetlana idealnie się nadaje do umieszczenia wewnątrz obiektów wielkopowierzchniowych.

5/5 - (1 vote)